Чотирнадцятий день пришкільного табору з денним перебуванням дітей "Веселкограй"  розпочався ранковою зарядкою. Після сніданку відбулась святкова лінійка, а також свято дружби. Пізніше діти шукали "скарби", намалювали малюнки та описали свої враження про перебування в таборі.

У другій половині дня діти взяли участь у розважальній програмі "Поєднай нас, "Веселкограй".

Чудово, коли діти бавляться, граю, а коли разом з цим цей й отримують нові знання – це вже прекрасно. Сьогодні ми розважалися, але перш за все провели співку. А далі розважальна гру "Мій зможе" та вікторину "Казковими стежками".

День настрою в таборі пройшов під назвою «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!".  З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей,  таборі проводились розважальні заходи, які піднімали настрій та викликали посмішку. Це конкурси "Розсміши коміка", "Літній настрій", перегляд смішних мультфільмів. День закінчився іграми та забавами.

Той, хто не любить своєї країни, нічого любити не може.
 День патріота  пройшов насичено та цiкаво. В кожному загоні було організовано: бесіди, вікторини, інформаційні хвилинки. Вихователі загонів провели спортивну гру «Козацькі забави»,  бліц-турнір «Моя Батьківщина». Під час заходів діти мали можливість проявити свою ерудицію.

День  видався сонячним та теплим.

Вихованці разом з вожатими пішли на екскурсію "Стежками рідного краю". Діти познайомились з визначними місцями села, відвідали місцевого колекціонера та любителя кактусів.

Трішки втомлені, але задоволені, повернулися додому, щоб знову зустрітись з цікавинками, які приготують для них вихователі.

Щодня табірне дозвілля сповнене різноманіттям цікавих заходів.

І сьогоднішній день виявився не менш захоплюючим.

Діти розпочали день фізичною зарядкою. Після сніданку на лінійці загони отримали маршрути для подорожі в країну Ввічливості. Після подорожі відбувся фестиваль сучасної дитячої пісні, на якому учні мали змогу показати свої таланти. Переможців нагородили подарунками. Також в таборі працювали гуртки «Чарівна палітра» та «Умілі ручки».

Сонячний день творчості залишив незабутні враження в усіх учасників табору.

Весело і цікаво пройшов День розваг у таборі.

Вихованці грали різні ігри, а в кінці ще й шукали "солодкий" скарб.

Сьогодні день  пройшов під гаслом «День квітів». Учні переглянули презентацію «Рослини - символи України», завдяки якій більше ознайомилися з цілющими властивостями рослин рідного краю. Також  здійснили  екскурсію в природу.

Під час якої діти пізнавали світ рідного краю, вихователі прививали дітям любов до природи та вчили їх бережливо ставитися до рослин.

Діти із задоволенням грались, відпочивали та збирали квіти.

Дівчатка змагалися в плетінні кращого віночка.

З метою популяризації туризму як форми активного відпочинку в пришкільному таборі  спільно  організовано спортивно-туристичний ігри та розваги. День пройшов під гаслом: «Подорож цікава, коли всі разом». Долаючи перешкоди, розв’язуючи цікаві завдання, що подавалися в ігровій формі, діти змогли продемонструвати не тільки свої фізичні якості (силу, швидкість, влучність, гнучкість, вправність), а й уміння працювати в команді, підтримувати один одного, дружно і весело грати. Змагання раптово перервалось через                                                              приїзд артистів лялькового театру.  День пройшов цікаво й з користю.

Вихованці табору з задоволенням  прослухали розповідь про видатних митців в галузі музики, образотворчого  мистецтва. Після чого загони приступили до виконання своїх мистецьких робіт. З пластиліну виконували колективну роботу на тему «Літо» та малювали малюнки на асвальті.. Кожен учень створював  частинку цікавої картини з великим натхненням. По закінченні роботи кожен загін
захищав свій витвір. Виконані роботи одержали високі оцінки. Діти зробили  висновок, що вони є також митцями.

В таборі пройшов День туризму.

Саме сьогодні всі загони подорожували на природу. Діти проводили активно час, смажили сосиски та обговорювали безпеку поведінки з вогнем на природі.

З мандрівки діти повернулися веселими і ситими.

День 3 - День пізнавання - 05.06.2019

З бадьорим настроєм та грайливими посмішками розпочався третій  день пришкільного табору , тому що

школярі знали що мають їхати в м.Жашків на батути та в музей "Гармоніки".

Дякуємо депутату Нечипоренку В.М. та Сухому І.І. за надану можливість дітям відпочити та дізнатись багато цікавого та нового.

Діти пришкільного  табору «Веселкограй»  активно готуються до урочистого відкриття табірної зміни, яке відбудеться  04 червня 2019 року. Школярство малює емблеми, плакати загонів, складає загонові пісні, готує художні номери, адже кожен хоче якнайкраще продемонструвати  артистизм, вміння поводитися на сцені, вокальні та танцювальні вміння та дружність свого колективу.

Відкриття табору. День захисту дітей.

Літо найяскравіша, кольорова та багатозвучна пора року! Канікули – час, коли школярі можуть відпочити від шкільних клопотів, це час ігор, забав, спілкування, свободи у виборі занять, поповнення, витрачених за навчальний рік, сил, відновлення здоров’я. Учні 1-5 класів з нетерпінням чекали початку роботи пришкільного табору «Веселкограй». У закладі запанували дитячий галас та сміх, а невгамовне школярство знайшло собі заняття до душі. Старшокласники беруть активну участь у роботі з молодшими школярами як волонтери, створюючи комфортні умови для розкриття творчого потенціалу дітей. У загоні кожен має можливість продемонструвати артистизм, вміння поводитися на сцені, вокальні та танцювальні вміння та дружність свого колективу.